• GDYNIA-KARWINY:
  • Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Nowodworcowa 14B/3, 81-581 Gdynia
  • GDYNIA-CHWARZNO:
  • Masz pytania? Zadzwoń: (w trakcie realizacji)
  • Napisz: (w trakcie realizacji)
  • Adres:  (w trakcie realizacji)
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

Angielski dla Maturzystów i Ósmoklasistów

Przygotowanie do najważniejszego egzaminu w życiu
Po naszym kursie będzie on przyjemnością.    

Żadnych nerwów!

Jeżeli przygotowujesz się do matury z języka angielskiego, bądź chcesz poprawić gramatykę i słownictwo przed egzaminem to proponujemy Ci zajęcia indywidualne z lektorem. Zapoznasz się z formatem i formalnymi wymaganiami egzaminu. Nic Cię nie zaskoczy! W tym czasie przećwiczysz gramatykę i słownictwo. Poprawisz umiejętności czytania i pisania poprzez pracę z różnorodnymi tekstami, przykładami korespondencji, opowiadaniami, recenzjami oraz wypracowaniami. Efekty widoczne będą już po paru lekcjach a wyniki regularnych testów wskażą Ci Twoje postępy i obszary do dalszej pracy. Duży nacisk kładziemy również na umiejętności słuchania oraz płynność w mowie. Nasi słuchacze zapoznawani są ze strukturą i wymogami bieżącego egzaminu maturalnego, rodzajami zadań jak również technikami egzaminacyjnymi. Przeprowadzamy również próbne egzaminy maturalne. Martwią Cię ciągłe zmiany w tym egzaminie? My sprawdzimy i przygotujemy Cię do wersji obowiązującej w danym roku! Zapoznamy Cię z wymaganiami stawianymi przez wszelkie dyrektywy Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego.

W tej ofercie prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego ósmoklasisty.

Uwzględniając wszystkie wymogi MEN, prowadzimy kursy starannie przygotowujące młodzież do czekających ją egzaminów. W zależności od Państwa potrzeb i wymogów czasowych, proponujemy dwa formaty kursów dla ósmoklasisty:

  • standardowy kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty (zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny)
  • intensywny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5  godziny)

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!