• Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Myśliwska 20A/1, 81-527 Gdynia
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

O nas

  • Czy Chciałbyś komunikować się swobodnie po angielsku?
  • Jeździć po świecie i rozmawiać bez tremy?
  • Znaleźć prostą metodę nauki języka anielskiego?

Jeśli nurtują Cię te pytania – to jesteś we właściwym miejscu!

 

W Speed up stosujemy unikalne i niestandardowe rozwiązania. Współpracują z nami lektorzy z wyjątkowymi umiejętnościami, dużym poczuciem humoru, ciekawymi pasjami i wyższym wykształceniem filologicznym lub lingwistycznym.

Ofertę kierujemy do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

SPECJALIZUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE W NAUCZANIU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Stawiamy na jakość, nie na ilość !

 

Gdynia 2015

Kiedy w latach osiemdziesiątych kończyłam naukę w III liceum im. Marynarki Wojennej w Gdyni nigdy nie myślałam, że kiedyś otworzę własną szkołę języka angielskiego. Droga do niej wiodła od nauczania dzieci i młodzieży w przedszkolach, szkołach podstawowych i liceach, poprzez kursy, certyfikaty i studia filologiczne, do pobytu w Wielkiej Brytanii. Czas spędzony na wyjeździe wspominam szczególnie, ponieważ to właśnie tam miałam okazję do codziennego obcowania z brytyjskim językiem. Postanowiłam teraz spróbować sił w nowym wyzwaniu jakim jest Speed up.

Z prawdziwą radością pragnę zaprosić do spędzania czasu na konwersacjach, rozmowach i nauce języka angielskiego w sposób unikalny i niestandardowy.

Małgorzata Kreft
Założycielka szkoły Speed up

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!