• Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Nowodworcowa 14B/3, 81-581 Gdynia
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

Angielski dla dzieci

Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci języków obcych. W wieku dojrzałym będą one posługiwały się swobodnie i płynnie wyuczonym językiem. Maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z łatwością przyswajają nowe słowa i wyrażenia, uczą się niezwykle szybko. Na tym etapie życia tworzą się podstawy mowy, myślenia, zdolności widzenia, kształtują się postawy i ujawniają uzdolnienia dlatego proponujemy zajęcia o wyjątkowych charakterze nauczania, które przynoszą fantastyczne efekty. Gwarantujemy, że Twoje dziecko nigdy nie będzie znudzone dzięki przyjaznej i wesołej atmosferze oraz sympatycznej kadrze. Nasi lektorzy sprawią, że dziecko zacznie się bawić językiem już od pierwszych zajęć. Program jest oparty na podręczniku bazowym oraz elementach uzupełniających jeśli dziecko chodzi do szkoły. Dla najmłodszych oferujemy nauczanie bezpodręcznikowe – poprzez gry, puzzle, kolorowanki, wierszyki, piosenki i odgrywanie prostych scenek. Dzieci uczą się w ten sposób nowych słówek, gotowych wyrażeń i są wprowadzane w świat pisania i czytania.

Warto zatem umiejętnie wykorzystać ten czas i pozwolić dziecku na kontakt z językiem angielskim. Znajomość języka z pewnością zaprocentuje w przyszłości i stworzy dziecku wiele możliwości, zarówno w szkole jak i w dorosłym życiu.

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!