• GDYNIA-KARWINY:
  • Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Nowodworcowa 14B/3, 81-581 Gdynia
  • GDYNIA-CHWARZNO:
  • Masz pytania? Zadzwoń: (w trakcie realizacji)
  • Napisz: (w trakcie realizacji)
  • Adres:  (w trakcie realizacji)
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

Angielski dla dzieci

Od 2015 roku w głównej siedzibie szkoły zajęcia z naszymi najmłodszymi przedszkolakami i wczesnoszkolnymi dziećmi prowadzi nasza fantastyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta Pani Karolina. Prowadzi naukę języka poprzez animacje, gry, kolorowanki i wiele różnych zajęć z modeliną, plasteliną i farbami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zakładki OPINIE, gdzie dowiedzą się Państwo o metodach i podejściu p. Karoliny do dzieci.

Miło nam Państwa poinformować, że w styczniu 2021 zakupiliśmy pomieszczenia do otwarcia nowego naszego oddziału szkoły w Gdyni Chwarzno. Będzie on przeznaczony do nauki przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych. Jednak pomieszczenia wymagają generalnego remontu, który rozpoczniemy już wiosną.

Oddział w Gdyni Chwarznie mieścić się będzie 5min. pieszo od Szkoły Podstawowej nr 48 im. Prof. K. Demela.

Tu zajęcia będą prowadzone przez naszą lektorkę specjalizującą się w nauce z małymi dziećmi - Panią Małgosię Korzeniewską. Pani Małgosia ukończyła filologię angielską i jest osobą pełną ciepła, spokoju, wyrozumiałości i uśmiechu. 

Dlaczego warto uczyć dzieci od najmłodszych lat języka angielskiego?

Maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z łatwością przyswajają nowe słówka, wyrażenia i zwroty, uczą się niezwykle szybko. Gwarantujemy, że Państwa dzieci nigdy nie będą znudzone dzięki wesołej atmosferze i sympatycznej kadrze. Nasze Panie lektorki sprawiają, że dzieci zaczynają się bawić językiem angielskim już od pierwszych zajęć. Dla dzieci wczesnoszkolnych nasz program oparty jest na podręczniku bazowym. Dla najmłodszych oferujemy nauczanie poprzez animacje, gry, puzzle, kolorowanki, wierszyki, odgrywanie prostych scen czy malowanie farbami.

Serdecznie zapraszamy, bo warto umiejętnie wykorzystać ten czas dziecka i pozwolić mu na bezpośredni kontakt z językiem.

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!