• GDYNIA-KARWINY:
  • Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Nowodworcowa 14B/3, 81-581 Gdynia
  • GDYNIA-CHWARZNO:
  • Masz pytania? Zadzwoń: (w trakcie realizacji)
  • Napisz: (w trakcie realizacji)
  • Adres:  (w trakcie realizacji)
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

Angielski dla firm

Język angielski to język komunikacji w biznesie oraz międzynarodowej współpracy. Znajomość języka angielskiego ułatwia nawiązywanie kontaktów i zdobywanie wiedzy.

Pracownicy mówiący po angielsku to kapitał dla pracodawcy, ponieważ to oni umożliwiają ekspansję i rozwój firmy. Speed up prowadzi kompleksową obsługę szkoleń językowych dla dużych, średnich i małych  zakładów i przedsiębiorstw . Uczymy angielskiego w korporacjach i instytucjach sektora administracji państwowej. Zawsze dostosowujemy cykl szkolenia do indywidualnych potrzeb branżowych.

Na życzenie klienta kursy realizowane są również w siedzibie firmy zamawiającej – dojazd lektora jest bezpłatny.

Nasza oferta zawiera kilka opcji programowych:

Kursy biznesowe

Pomagają w efektywnej komunikacji w różnych sytuacjach zawodowych, takich jak spotkania, prezentacje, rozmowy osobiste i telefoniczne.

Kursy specjalistyczne

Koncentrują się na branży, której działa klient i według niej ustala się konkretny zakres szkolenia i jego przebieg.

Kursy obsługi klienta zagranicznego

Polegają na szkoleniu i doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych, rozwijaniu kompetencji językowych w zakresie obsługi klientów anglojęzycznych. Przedstawiane są techniki odpowiadania na nawet najtrudniejsze pytania. Po szkoleniu pracownicy zyskują większą pewność siebie w kontaktach i obsłudze nawet wymagających kontrahentów zagranicznych.


Kolejnym plusem nauki z nami jest to , że żadne pytanie na spotkaniu biznesowym już nie zaskoczy rozmówcy. Dzięki ćwiczeniom na lekcjach multimedialnych bez stresu odpowiadasz na pytania oraz zadajesz pytania, stosując słownictwo, które już znasz.

Dopasowujemy intensywność zajęć do potrzeb klienta. Wszystkie poziomy nauczania wzbogacamy o odpowiednie słownictwo, struktury i zwroty językowe. Ogromny nacisk kładziemy przede wszystkim na komunikację językową (około 70% czasu zajęć to dialogi, inscenizowanie typowych sytuacji w pracy, rozmowy z lektorem itd.). Resztę czasu zajęć przeznaczamy na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, język pisany oraz gramatykę.

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!