• Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: malgola07.63@o2.pl
  • Adres:  ul. Myśliwska 20A/1, 81-527 Gdynia
medic-bg
medic-bg
Szkoła pracuje normalnie, gdyż prowadzimy tylko zajęcia i konwersacje indywidualne, a dodatkowo w związku z sytuacją prowadzimy rownież zajęcia zdalne - online. Gorąco zachęcamy do udziału.

Opinie

Kilka opinii pochodzących z Google

 

"Speed up to rewelacyjne miejsce też dla maluchów. Nasz 5-cio latek jest zachwycony Panią Karoliną. Połączyła ona animacje z j.angielskim. Rewelacja. Mały uwielbia te zajęcia i widzimy jakie robi postępy ! Śmiało mogę ich polecać dalej"


"Na zajęciach z Panią Karoliną razem bawimy się robiąc z balonów zwierzątka... to jest super i rozmawiamy sobie po angielsku" ....to opinia mojego 4-ro latka jest mega zadowolony . Gorąco polecam."


"Świetna szkoła. Córka chodzi do Pani Karoliny na animacje i po powrocie buzia jej się nie zamyka. Jestem bardzo zadowolona, bo oprócz świetnej zabawy uczy się również angielskiego. Polecam"


"Nasza córka od trzech lat bardzo lubi zajęcia językowe w Państwa szkole. Mówi, że pani prowadzącą zaraża wszystkich swoim optymizmem. Lokalizacja szkoły również świetna. Szczerze polecam!"


"Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Pani Małgorzata to profesjonalny lektor. Mega zasób słownictwa i bardzo duże doświadczenie. Szczerze polecam każdemu niezdecydowanemu!"


"Pani Gosia jest bardzo cierpliwą nauczycielką. To jej zawdzięczam swój awans i możliwość wyjazdu za granicę. Słowo polecam to za mało :-) "


"Od kiedy pamietam mialam problem z opanowaniem jezyka angielskiego. Nigdy nie trafiłam na tak cudowna osobe jak pani Gosia. Jezyk opanowalam do perfekcji i w koncu pozbylam sie blokady jezykowej. Polecam z calego serca!"


"Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak rewelacyjnym podejściem do j.angielskiego i metody nauczania....Polecam z czystym sumieniem"


"Zajęcia prowadzone przez Panią Małgosię zawsze pełne zaangażowania oraz profesjonalizmu. Możliwość odbywania zajęć od godziny 7.00 przed pracą. Uczęszczam już 3 rok i jestem bardzo zadowolony."

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!