• Masz pytania? Zadzwoń: +48 508 448 389
  • Napisz: kontakt@speed-up.com.pl
  • Adres:  ul. Górnicza 18A/11 81-572 Gdynia
medic-bg
medic-bg

Angielski dla Maturzystów i Gimnazjalistów

Przygotowanie do najważniejszego egzaminu w życiu
Po naszym kursie będzie on przyjemnością.    

Żadnych nerwów!

Jeżeli przygotowujesz się do matury z języka angielskiego, bądź chcesz poprawić gramatykę i słownictwo przed egzaminem to proponujemy Ci zajęcia indywidualne z lektorem. Zapoznasz się z formatem i formalnymi wymaganiami egzaminu. Nic Cię nie zaskoczy! W tym czasie przećwiczysz gramatykę i słownictwo. Poprawisz umiejętności czytania i pisania poprzez pracę z różnorodnymi tekstami, przykładami korespondencji, opowiadaniami, recenzjami oraz wypracowaniami. Efekty widoczne będą już po paru lekcjach a wyniki regularnych testów wskażą Ci Twoje postępy i obszary do dalszej pracy. Duży nacisk kładziemy również na umiejętności słuchania oraz płynność w mowie. Nasi słuchacze zapoznawani są ze strukturą i wymogami bieżącego egzaminu maturalnego, rodzajami zadań jak również technikami egzaminacyjnymi. Przeprowadzamy również próbne egzaminy maturalne. Martwią Cię ciągłe zmiany w tym egzaminie? My sprawdzimy i przygotujemy Cię do wersji obowiązującej w danym roku! Zapoznamy Cię z wymaganiami stawianymi przez wszelkie dyrektywy Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego.

W tej ofercie prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego w gimnazjum.

Uwzględniając wszystkie wymogi MEN, prowadzimy kursy starannie przygotowujące młodzież gimnazjalną do czekających ją egzaminów. W zależności od Państwa potrzeb i wymogów czasowych, proponujemy dwa formaty kursów gimnazjalnych:

  • standardowy kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny)
  • intensywny kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5  godziny)

DARMOWA LEKCJA

Umów się na pierwszą bezpłatną lekcję (30min.) :-)
Poznaj Nas i niesamowitą atmosferę.

Pierwsza lekcja (30min.) jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni, że od razu poczujesz się jak wśród przyjaciół. Przetestuj nas przed ostatecznym wyborem!

Skuteczne metody już od pierwszej lekcji!

Zostaw numer - zadzwonimy!